Forsiden
Resultater
|
|
|
Tips
Login
Sommerbridge 2020
Nyheter
Terminliste
Arkiv
Styret
Resultater
Innbydelser
Arkiv
Sommerbridge 2013
Kretsstyret
Sommerbridge 2014
Sommerbridge 2016
Sommerbridge 2015
Sommerbridge 2017
Sommerbridge 2018
Sommerbridge 2019
Resultater
Møteprotokoller
Vedtekter
Bildegalleri
Klubb og medlemsinfo
Klubber tilsluttet kretsen
E-post til klubbene
Medlemmer i kretsen
Mesterpoengliste
Hjemmeside klubber
Velg en klubb
Bertnes BK
Fauske BK
Hjerter Fire
Rognan BK
Solklubben BK
Hjemmeside kretser
Velg en krets
Norsk Bridgeforbund
NBF Oslo
NBF Østfold og Follo
NBF Romerike og Glåmdal
NBF Hedmark og Oppland
NBF Østerdal
NBF Buskerud
NBF Vestfold
NBF Telemark
NBF Aust-Agder
NBF Vest-Agder
NBF Rogaland
NBF Haugaland
NBF Hordaland
NBF Sogn og Fjordane
NBF Møre og Romsdal
NBF Sør-Trøndelag
NBF Midt-Trøndelag
NBF Nord-Trøndelag
NBF Helgeland
NBF Salten
NBF Lofoten og Vesterålen
NBF Troms og Ofoten
NBF Vest-Finnmark
NBF Øst-Finnmark
NBF Spesialkrets
KM Mix 1967-
Dato
10.10.2012
Turneringsleder
Spillested
Vinnere KM Mix par
Arrangør
NBFSalten
Sluttresultater
#
Par
Navn
Klubb
Res
Kval
1967
Vesla Brinchmann - Sigmund Pollen
Lynklubben
1968
Vesla Brinchmann - Birger Nytrøen
Lynklubben
1969
Liv Næss - Alf Berg
Bodø BK
1970
Margrethe Bøckmann - Birger Nytrøen
Lynklubben
1971
Vesla Brinchmann - Per Hafnor
Lynklubben
1972
Eli Gulbrandsen - Birger Nytrøen
Lynklubben
1973
Margerthe Bøckmann - Birger Nytrøen
Lynklubben
1974
Dagny Taarneby - Rolf Holm Knudsen
Lynklubben
1975
Margrethe Bøckmann - Birger Nytrøen
Lynklubben
1976
Margrethe Bøckmann - Birger Nytrøen
Lynklubben
1977
Margrethe Bøckmann - Birger Nytrøen
Lynklubben
1978
Rita Losnedal - Leif Johan Evjen
Lunklubben/Bodø BK
1979
Dagny Taareneby - Arne Dahl
Lynklubben
1980
Vesla Brinchmann - Per Hafnor
Lynklubben
1981
Margrethe Bøckmann - Birger Nytrøen
Lynklubben
1982
Dagny Taarneby - Birger Nytrøen
Lynklubben
1983
Bodil Skogøy - Arne Dahl
Lynklubben
1984
Dagny Taarneby - Arnfinn Johansen
Lynklubben/Bodø BK
1985
Inger Wiland - Kjell Bang
Lynklubben
1986
Marie Novik - Asbjørn Davidsen
Lynklubben
1987
Vesla Brinchmann - Per Hafnor
Lynklubben
1988
Dagny Taarneby - Arnfinn Johansen
Lynklubben/Bodø BK
1989
Klara Lillegård - Halvard Furseth
Bodø BK
1990
Irene Stegen - Børge Breivik
Bodø BK
1991
Dagny Taarneby - Arvid Karlsen
Lynklubben/Bodø BK
1992
Margrethe Bøckmann - Birger Nytrøen
Lynklubben
1993
Vesla Brinchmann - Jan Erik Pettersen
Lynklubben
1994
Vesla Brinchmann - Kjell Bang
Lynklubben
1995
Margrethe Bøckmann - Birger Nytrøen
Lynklubben
1996
Vesla Brinchmann - Jan Erik Pettersen
Lynklubben
1997
Nora Hansen - Stig Ellingsen
Spar Ess
1998
Hedvig Hansen - Jon Helge Johansen
Fauske BK
1999
Mariann Yri - Knut Åge Larsen
BBKLyn
2000
Vigdis Stavnes - Per Hafnor
Spar Ess
2001
Mariann Yri - Willy E. Johansen
BBKLyn
2002
Hedvig Hansen - Jon Helge Johansen
Fauske BK
2003
Vigdis Stavnes - Espen Larsen
Spar Ess/Fauske BK
2004
Marit Andersen - Ståle Andersen
Fauske BK
2005
Lisbeth Mathisen - Kjell H. Hermannsen
BK2000
2006
Sølvi Nicolaisen - Sten A. Nilsen
Spar Ess/BBKLyn
2007
Solfrid Nilsen - Espen Larsen
Spar Ess/Fauske BK
2008
Ann Eli Søthorp - Sten A. Nilsen
Spar Ess
2009
Marit Andersen - Espen Larsen
Fauske BK
2010
Oddrun Godejord - Idar Lyngen
Ørnes BK
2011
Lisbeth Mathisen - Frank Holdal
Ørnes BK
2012
Anita Karlsen - Per Hafnor
Bodø BK Lyn
2013
Sølvi Nicolaisen - Stig Ellingsen
SparEss- BBKLyn
2014
Bjørg Heidi Hanssen - Øyvind Tvedt
Fauske BK
2015
Sølvi Nicolaisen - Stig Ellingsen
Bodø BK Lyn
2016
Anita Karlsen - Øystein Ree
Bodø BK - Fauske BK
2017
Avlyst
2018
Bjørg Heidi Hanssen - Øyvind Tvedt
Fauske BK
2019
2020
Tips en venn